SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Amfiteatr

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Mickiewicza 22
14-100 Ostróda

tel.: 89 646 32 31

Opis

Widownia amfiteatru liczy 2500 miejsc siedzących, natomiast sam obiekt jest w pełni zadaszony. Jest to idealne miejsce na organizację koncertu muzycznego, spektaklu teatralnego, wszelkiego rodzaju prezentacji, kabaretonu czy też innych imprez masowych. Obiekt nasz posiada bogate wyposażenie. Posiadamy autonomiczne oświetlenie i nagłośnienie, zaplecze sanitarne oraz socjalne.  

Lokalizacja

Ostróda
ul. Mickiewicza 22, 14-100 Ostróda

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu