SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Park Collisa

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt ul. 3 Maja
14-100 Ostróda

Opis

Bogata infrastruktura naszego parku umożliwia gry i zabawy w malowniczej scenerii parku. Znajdą tu Państwo m.in.: ścieżki rowerowe, mini-golf, linarium, skałki wspinaczkowe, siłownię plenerową, rampę skateboardową, stoły do ping-ponga, a także boisko do siatkówki oraz koszykówki. Zabytkowy park w Ostródzie został odrestaurowany i wzbogacony stylowymi meblami ogrodowymi, oświetleniem i rzeźbami. Na terenie parku znajduje się także dwudziestometrowa Wieża Bismarcka. 

Lokalizacja

Ostróda
ul. 3 Maja, 14-100 Ostróda

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu