SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Plaża Miejska

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt 14-100 Ostróda

Opis

Wybudowano tutaj także pomosty, dzięki czemu plaża stała się bardziej funkcjonalna i bezpieczna. W sezonie letnim nasza plaża to miejsce rodzinnego wypoczynku oraz błogich kąpieli, zarówno tych wodnych, jak i słonecznych. Znajdująca się w pobliżu plaży wypożyczalnia sprzętu wodnego umożliwia aktywny wypoczynek na wodzie oraz poznanie bogatej fauny i flory Jeziora Drwęckiego z perspektywy roweru wodnego lub kajaka.

Druga z plaż znajdująca się nad Jeziorem Sajmino jest najczęściej odwiedzanym miejscem w sezonie letnim. Przy odnowionych pomostach zainstalowano zjeżdżalnię, która cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych amatorów kąpieli. Dla nieco starszych przygotowano tu boiska do siatkówki, na których odbywają się regularne turnieje z nagrodami.

Lokalizacja

Ostróda
, 14-100 Ostróda

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu