SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Punkt widokowy

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Sienkiewicza 22
14-100 Ostróda

tel.: 89 646 29 02

Opis

Z naszego punktu widokowego rozciąga się przepiękny widok na całą Ostródę. Aby dostać się na wieżę widokową należy pokonać 105 stopni schodów. W drodze na górę mogą Państwo podziwiać mechanizm sprawnego do tej pory zegara oraz trzy wielkie dzwony, z których największy ma średnicę 148 cm. Z wieży kościoła gdzie mieści się punkt widokowy odgrywany jest hejnał miasta Ostródy. 

Lokalizacja

Ostróda
ul. Sienkiewicza 22, 14-100 Ostróda

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu