SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Żegluga Ostródzko-Elbląska

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Mickiewicza 9a
14-100 Ostróda

tel.: 89 670 92 17
tel.: 89 670 92 25
http://www.zegluga.com.pl/

Opis

W naszej ofercie znajdą Państwo:
- Szlakiem Kanału Elbląskiego Ostróda/Miłomłyn lub Miłomłyn/Ostróda – to rejs, którego trasa przebiega na odcinku Kanału Elbląskiego pomiędzy Ostródą a Miłomłynem. Podczas rejsu będę mieli Państwo możliwość podziwiania pięknej panoramy miasta Ostródę oraz śluzę Miłomłyn. Zachwyci Państwa sceneria Kanału Elbląskiego, w większości stanowiącą sztuczną drogę wodną stworzoną przez człowieka.

- Rejs spacerowy po Jeziorze Drwęckim – trasa tego rejsu przebiega malowniczymi wodami Jeziora Drwęckiego. Podczas tej wycieczki mają Państwo  możliwość podziwiania piękna Ostródzkiej panoramy. Podczas rejsu okrążana jest wyspa Orzechowa. Zachwyt naszych pasażerów wzbudza malownicza architektura wokół mostu zwanego Żelaznym, który odgradza zachodnią odnogę jeziora.

- Szlak Szeląga Ostróda/Stare Jabłonki lub Stare Jabłonki/Ostróda – jest to 18-kilometrowa trasa zwana Szlakiem Szeląga, która wiedzie przez Jezioro Drwęckie, Pauzeńskie, Szeląg Wielki oraz Szeląg Mały.

- Szlak Drwęcy Ostróda/Jezioro Pauzeńskie/Ostróda – to rejs, który rozpoczyna się w centrum Ostródy z przystani, która także jest przystankiem końcowym. Podczas tego rejsu przepływamy przez śluzę Ostróda oddaną do użytku w 2014 roku. Tuż za śluzą wypływamy na Jezioro Pauzeńskie, które jest bogate w urozmaicone zatoki i półwyspy.

Dodatkowo naszym Gościom oferujemy czarter jachtu motorowego oraz jednostek pasażerskich na indywidualne zamówienie. Nasz luksusowy jacht motorowy zabiera na pokład 7 osób. Na wyposażenie łodzi składa się m.in.: lodówka, stolik, system audio, zadaszony kokpit dziobowy, kanapa rufowa umożliwiająca komfortową podróż dla pasażerów, zaczep nart wodnych oraz podest rufowy. Nasz jacht wyposażony jest również w system składanego zadaszenia umożliwiający podróż przy złej pogodzie.

Posiadamy 5 statków 68 osobowych, dwupokładowych, z toaletą dla pasażerów, toaletą dla załóg oraz bufetem (nazwy statków: Pingwin, Ostróda, Kormoran, Marabut, Birkut), statek 36-osobowy (Żuraw) – to tramwaj wodny, dwupokładowy oraz dwa statki jednopokładowe (Bocian, Czapla) 62- i 69-osobowe z toaletą dla pasażerów oraz bufetem.

Lokalizacja

Ostróda
ul. Mickiewicza 9a, 14-100 Ostróda

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu