NASZE PORTALE: VisitON Hotele Premium DoZwiedzenia Comfortstay

Header Bg Front

King Pin Club&Restaurant

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Jana Pawła II 9
14-100 Ostróda

tel.: 89 642 30 77
kom.: 669 725 502
http://www.kingpin.pl/

Opis

Naszym Gościom polecamy potrawy wykonane ze świeżych produktów i sporządzone według oryginalnych, niepowtarzalnych receptur. To doskonałe miejsce nie tylko na spotkania biznesowe czy towarzyskie w gronie przyjaciół, ale także rodzinne obiady i jubileusze w miłej i spokojnej atmosferze.

Dodatkowo w naszej restauracji znajduje się kręgielnia, która jest idealnym miejscem na spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi, a także kolegami z pracy, przy pasjonującej grze w kręgle. Znajdują się tu także 3 profesjonalne stoły bilardowe, a doskonale wyposażony bar oferuje szeroki wybór soków, napojów, piwa i różnorodnych drinków. Podczas rozgrywek zapraszamy Państwa do skosztowania naszej aromatycznej pizzy prosto z pieca, amerykańskich hamburgerów oraz innych smacznych dań.

Naszych Gości zapraszamy także do naszego klubu nocnego, gdzie przestronne wnętrze, najnowocześniejszy design, miła i profesjonalna obsługa, przyjazna atmosfera to całkiem świeża propozycja dla klubowiczów. Nasz klub wyposażony jest w podświetlany parkiet taneczny, profesjonalne oświetlenie, nagłośnienie, strefę VIP oraz bezprzewodowy Internet. 

Lokalizacja

Ostróda
ul. Jana Pawła II 9, 14-100 Ostróda

Komentarze

comments powered by Disqus

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu