SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Młyn pod Mariaszkiem

blisko naturyDodaj do ulubionych
Kontakt Idzbark 2
14-100 Ostróda

tel.: 89 646 03 56
kom.: 794 206 945
http://mariaszek.pl/mlyn/

Opis

Nikt nie wie dokładnie gdzie dokładnie ta gra się odbywała, ale wszystko wskazuje na to, że działo się to właśnie w Młynie pod MWnętrze naszej oberży zostało podzielone na dwie części: zaściankową i chłopską. Znajdą tu Państwo stare lustro, zabytkową maszynę do pisania, stuletnie pianino z drewnianą płytą. Są też tu stare ławy zwane szlabanami, haftowane makatki i kuchenne stoły z wiejskich chat. Drzwi za naszym barem liczą 200 lat, a do toalet wchodzi się przez szafę.

Naszym Gościom oferujemy:
- niepowtarzalny klimat Starego Młyna,
- tradycyjny smak warmińskiej kuchni,
- dobrego Ducha Młynarza i Diabła grającego w mariasza.

Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy: kącik zabaw, przewijak, krzesełka do karmienia. Latem na najmłodszych czeka tu na zewnątrz zjeżdżalnia, trampolina, a dla maluszków domek Kubusia Puchatka. Nasza oberża organizuje również:
- imprezy okolicznościowe (wesela, chrzciny, komunie, imprezy dla pracowników),
- rezerwacje grupowe,
- catering.

Lokalizacja

Idzbark, Ostróda
Idzbark 2, 14-100 Ostróda

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu