SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

PUB ATLANTA

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Czarnieckiego 13A
14-100 Ostróda

tel.: 89 646 48 21
http://www.pubatlanta.pl/

Opis

Od czasu powstania o naszym PUB’ie zaczęto głośno rozmawiać z dwóch powodów. Po pierwsze – wystrój, który był niepowtarzalny i zapewniał komfortowe spędzenie wolnego czasu, a po drugie – kuchnia, której hitem, nie tylko w Ostródzie, stały się saszetki.

Naszym Gościom oferujemy szeroką gamę dań – od dań szybkich po dania obiadowe przez dania na przyjęcia okolicznościowe. W naszym lokalu znajdują się trzy ekrany LCD, dzięki którym możemy uprzyjemnić każdą imprezę sportową oraz stół bilardowy.

Nasz PUB organizuje różnego rodzaju przyjęcia okolicznościowe, np.: imieniny, urodziny, wesela, spotkania klasowe „po latach”, sylwester, andrzejki, itp.

Lokalizacja

Ostróda
ul. Czarnieckiego 13A, 14-100 Ostróda

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu