SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Restauracja "Kresowa"

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Sienkiewicza 10A/1
14-100 Ostróda

tel.: 89 646 67 85
http://www.restauracja-kresowa-ostroda.pl/

Opis

Restauracja „Kresowa” powstała w czerwcu 2003 roku. Nasi przodkowie pochodzą z tych stron i stąd powstał pomysł na nazwę i wybrane potrawy z menu – w szczególności przepyszne pierogi. Na początku działalności nasz lokal wyglądał skromnie. Panował tu prosty wystrój niedużej sali oraz otwarty latem ogródek piwny, które nie rzucały się w oczy przechodniom. Znakomita kuchnia i tradycyjnie przyrządzane domowe potrawy szybko zjednały nam grono stałych lokalnych klientów. W sezonie letnim turyści nie szczędzili pochwał znakomitej domowej kuchni.

Po pewnym czasie postanowiliśmy zrezygnować z ogródka piwnego, by rozbudować w to miejsce restaurację. W 2010 roku oddaliśmy do Państwa użytku drugą salę i zmieniliśmy wygląd lokalu na bardziej rustykalny. Obecnie nasi Goście mogą zjeść posiłek u nas na miejscu lub wziąć na wynos. Organizujemy imprezy okolicznościowe, urodziny, chrzciny, Komunie Święte oraz imprezy integracyjne. 

Lokalizacja

Ostróda
ul. Sienkiewicza 10A/1, 14-100 Ostróda

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu