SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Hotel Dom Polonii**

blisko centrumDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Pieniężnego 6
14-100 Ostróda

tel.: 89 646 95 96
kom.: 724 758 878
http://hoteldompoloniiostroda.pl/

Opis

Naszym Gościom mamy do zaoferowania ciche, wygodne, komfortowo wyposażone pokoje gościnne, które usytuowane są w doskonale zlokalizowanym budynku, położonym w przepięknej i bardzo atrakcyjnej turystycznie miejscowości – Ostródzie.

Nasz hotel w trosce o wygodę Gości dodatkowo oferuje:
- bezpłatne WiFi,
- bezpłatny parking,
- TV-SAT,
- śniadania,
- całodobową recepcję.

Nasz hotel przystosowany jest na przyjęcie osób niepełnosprawnych. Dbamy o to, aby każdy Gość był zadowolony z pobytu.

Dodatkowo dla naszych Gości mamy przygotowane dwie wielofunkcyjne i kompleksowo wyposażone sale konferencyjne oraz przytulną, kameralną salę biznesową. Sala Sarmacka to przestronna i klimatyzowana sala konferencyjna z dostępem do Internetu, dostosowana dla grup liczących od 20 do 60 uczestników. Sala Wileńska jest przestronną salą konferencyjną z dostępem do Internetu, która zapewnia komfort, wygodę oraz prawidłowy przebieg grupom od 20 do 60 uczestników. Kameralna sala biznesowa dostosowana jest dla grup od 6 do 12 osób, posiada dostęp do Internetu.

Naszym Gościom oddajemy do dyspozycji oddajemy także 2 sale restauracyjne: Salę Bankietową i Salę Kominkową, w których możemy Państwu zorganizować niezapomnianą uroczystość. Elegancka Sala Bankietowa utrzymana jest w dworskim klimacie łączącym cegłę, sztukaterię oraz elementy kute. Sala ta może pomieścić do 80 osób. Klimat Sali Kominkowej sprzyja kameralnym spotkaniom. Sala ta jest zdolna pomieścić do 50 osób.

Lokalizacja

Ostróda
ul. Pieniężnego 6, 14-100 Ostróda

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu