SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Hotel Promenada

nad samym jezioremDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Mickiewicza 3
14-100 Ostróda

tel.: 89 642 81 00
fax.: 89 642 81 01
kom.: 668 360 784
http://hotelpromenada.pl/

Opis

Naszym Gościom mamy do zaoferowania 24 pokoje w 1-, 2- i 3-osobowe oraz pokój Studio, a także 2 apartamenty. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, telefon, TV-SAT oraz WiFi. Nasze apartamenty posiadają dodatkowo sypialnię z łożem małżeńskim, taras z widokiem na jezioro oraz wannę z hydromasażem.

Hotel Promenada posiada 2 sale konferencyjno-szkoleniowe, które ustawiamy w zależności od życzeń klienta. Sala duża posiada 60 miejsc teatralnych, natomiast sala mała 25. Dodatkowo naszym Gościom udostępniamy sprzęt: ekran, projektor oraz flipchart.

Naszych Gości zapraszamy do naszych restauracji i pubów, mieszących się w Ostródzie:
- Hospoda u Jezera – ul. Mickiewicza 13b,
- Restauracja Lalo – ul. Mickiewicza 17c,
- Winners Sports Pub – ul. Czarnieckiego 30.

 

Lokalizacja

Ostróda
ul. Mickiewicza 3, 14-100 Ostróda

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu