SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Apartament / Aparthotel
Noclegi

1
Ostróda
OpisApartament na Mazurach znajduje się w spokojnej zielonej okolicy, która jest idealna do uprawiania turystyki pieszej.

Apartament Oaza 2

nad samym jeziorem
1
Ostróda
OpisApartament Oaza 2 znajduje się 3 minuty spacerem od plaży w wolno stojącym kameralnym budynku apartamentowym nad Jeziorem Drwęckim.

Apartament Oaza

nad samym jeziorem
1
Ostróda
OpisApartament Oaza jest to część kameralnego Apartamentowca położonego przy bulwarze nad Jeziorem Drwęckim w Ostródzie.

Apartamenty Dario

blisko centrum
1
Ostróda
OpisApartamenty Dario znajdują się na I piętrze nowego budynku w pobliżu kanału Ostródzko-Elbląskiego oraz Jeziora Drwęckiego.

Comfort Zone 2

blisko centrum
1
Ostróda
OpisApartament Comfort Zone 2 znajduje się w sercu Ostródzie przy ulicy Czarnieckiego, w cichej okolicy.
1
Ostróda
OpisPosiadamy dwa w pełni wyposażone apartamenty 4-osobowe w pobliżu Jeziora Drwęckiego.

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu