SPRAWDŹ NASZ BLOG: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Gospodarstwo Agroturystyczne
Noclegi

1
Idzbark
OpisGospodarstwo Agroturystyczne „Zapiecek” znajduje się na skraju wsi Idzbark, na Mazurach Zachodnich.
1
Zwierzewo
OpisGospodarstwo Agroturystyczne Nasz Szelągiem znajduje się w malowniczej wsi Zwierzewo, położonej nad brzegiem Jeziora Szeląg Wielki.

Galeria Estia

blisko natury
1
Idzbark
OpisGaleria Estia to agroturystyka znajdująca się 6 km od Ostródy.
1
Ostróda
OpisGospodarstwo Agroturystyczne „Bielik Mazury” znajduje się na uboczu małej wsi wśród pól i lasów na wzgórzach morenowych.
1
Idzbark
OpisGospodarstwo Agroturystyczne NadStawem znajduje się w okolicach Parku Krajobrazowego doliny rzeki Drwęcy we wsi Idzbark, na terenie gminy Ostróda.

POLECANE MIEJSCA

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Sanatorium Eden w Ciechocinku jest jednym z niewielu w Europie a napewno jedynym w Polsce ośrodkiem leczniczym, który w tak kompleksowy sposób podchodzi do swoich kuracjuszy a przy tym oferuje im szeroką gammę usług dodatkowych. Sprawdź jedyne takie uzdrowisko Ciechocinek gdzie znajdziesz tężnię, grotę solną, mini centrum odnowy biologicznej czy kriokomora. A to dopiero początek!

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu